Su kovo 8. Su Kovo 8 atvirukai 2019-11-13

Sveikinimai » Moters dienai

su kovo 8

Jūsų gailestingumas tebūnie Kiekvieno skausmo atpildu, Jūsų grožis tebūnie Nežūstančiu grožybių įkvėpimu. Tu tokia gyva, Kad galėtum judėjimu būti. . Tad leiskit, damos, jus pakviesti šokiui tango Na, o vėliau už jus pakelsim taurę šampo. Tu tokia visur esanti, Kad galėtum būti erdve. Tegul kaitri pavasario saulė nutirpdo sniegą ir ledus. Gražūs eiliuoti sveikinimai su Kovo 8 diena Šioje kategorijoje rasite įvairių eiliuotų sveikinimų moterims kovo aštuntosios proga.

Next

Kovo 8 sveikinimai

su kovo 8

Būkite laimingos, jausdamos buvimo šioje žemėje prasmę. Su pirmaisiais pavasario varpeliais, Su pirmąja vyturėlių gėsme. Uždekim pačios sau žvakes ir Prisipilkim taurę vyno ir Nuo pat ryto imkim švęst, Kad vakare mus atsimintų vyrai. . Leisk pasveikinti tave su šia gražia švente! Kad sniegas nekristų ant sielos žaizdų.

Next

Su Kovo 8!

su kovo 8

Mes gražios kaip deivės, Mes lepios kaip gėlės, Mums reikia daug meilės Ir daug šilumos, Šią dieną mums žydi Pavasario gėlės, Daug džiaugsmo ir meilės Visoms, visados! Te būna nuklota gražiausiais žiedais. Tegul kaitri pavasario saulė nutirpdo sniegą ir ledus. Būk, gyvuok, tik neišnyk, nes be tavęs, nuostabioji, išnyks paslaptis, ramybė, išmintis Moters dalia tikrai sunki, Bet nepalūžtame kely. Kad saulė žydėtų virš Jūsų galvų. Linkiu stiprybės, ištvermės, sveikatos ir geros kloties. Už tai, kad Ievos seserim tapai.

Next

Moters dienos sveikinimai, Kovo 8 dienos sveikinimai

su kovo 8

Laimės, džiaugsmo, sveikatos, energijos Linkiu kovo 8-osios proga. . Tu tokia silpna, Kad galėtum kūdikiu būti. Būkim stiprios ir moteriškos, Būkim švelnios ir pažeidžiamos, kad pasaulis būtų mūsų rankose, o vyrai po mūsų kojomis. O jei norite manęs ko nors paklausti ar šiaip pabendrauti, rašykite man el. Ir džiuginkite savo artimus Moterišku gerumu, švelnumu.

Next

Su Kovo 8 atvirukai

su kovo 8

Žydėkite kaip rožės, Kvepėkit kaip lelijos, Spindėkite kaip žvaigždės, Švieskite kaip saulė. . Kad niekas nebūtų prie kojų mažu. Būk, gyvuok, tik neišnyk, nes be tavęs, nuostabioji, išnyks paslaptis, ramybė, išmintis. . . Kai miršta, jo pensiją prašvilpia našlė! Oh,tu moterie gražioji, ši diena juk tau skirtoji.

Next

moters dienos sveikinimai, sveikinimai kovo 8, moters diena

su kovo 8

Mes mokam dziaugtis ir myleti, svajoti, juoktis ir kenteti. Linkiu stiprybės, ištvermės, Sveikatos ir geros kloties. Te būna nuklota gražiausiais žiedais. Mes moterys, mes tikros moterys, Mes švelnios tarsi fėjos. Su kovo 8-ąja mielosios moterys, visados būkite skambiausia ir švelniausia akordo nata. Kad lietūs nulytų ir skausmą ir kaltę. Kai tampa tėvu, gėlės teikiamos žmonai.

Next

Su Kovo 8 atvirukai

su kovo 8

Būkim kaip kulkos, kurios atjungia vyrams smegenis, perskrodžia širdį, praeina per kišenę ir išeina kada nori. Susirinkę į kamputį padarykime gramutį. Ir jūs būkite - iki savo jėgų Paskutinės ribos - Tautų išgelbėtojos. Jūsų gailestingumas tebūnie Kiekvieno skausmo atpildu, Jūsų grožis tebūnie Nežūstančiu grožybių įkvėpimu. Ir tiktai tu gali sparnus suteikti vyrams! Į jūsų širdį ir namus atneša daug meilės.

Next

Sveikinimai » Moters dienai

su kovo 8

Te gatvės švyti nuo gėlių šiandien! Nuoširdžiai sveikina moters dienos proga {{Vardas}}. Ir jūs būkite - iki savo jėgų Paskutinės ribos - Tautų išgelbėtojos. Vyrų dėmesio linkiu ir gražių gražių gėlių! Visatos paslaptį tu įsčiose nešioji, gyvybę dulkei suteiki, karai tik tau vienai nuolankūs, ir tik tavo grožis kursto juos. Mielosios moterys, Jūs - nuostabiausias Visatos lobis, Iš Jūsų gimsta visa, kas puosia ir taurina pasauli, Suteikia jam dvasingumo. Įvairūs rankdarbiai padeda atsipalaiduoti, o maisto gaminimas - tai ne tik būtinybė, bet ir didelis malonumas. Šiandien jūs esat visų mūsų karalienės, Na ,o rytoj.

Next